ALLIED TELESYN srovnání ceny

Allied Telesyn AT-FS716L

Allied Telesyn AT-FS716L

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-GS950/48xGB+SFP

Allied Telesyn AT-GS950/48xGB+SFP

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-FS708LE

Allied Telesyn AT-FS708LE

* Hmotnost a rozměry Hmotnost výrobku: 400 Gram Provedení: Wall-mount Rozměry výrobku (ŠxHxV): 146 x 82 x 26 Milimetr * Možnosti propojení Instalované porty: 8 x 10/100TX Kvalita portů: 8 Související technologie: Wired Zadní konektory: 8 x RJ-45 * Napájení Napájení: 9-12vDC, 1A * Paměť Velikost vyrovnávací paměti: 0.256 MB * Podmínky prostředí Non-operating relative humidity (non-condensing): 5-95 Procent Rozsah relativní vlhkosti: 5-85 Procent Rozsah teplot (provozní): 0-40 Stupně C° Rozsah teplot (skladovací): -25-70 Stupně C° * Protokol Data link protokol: IEEE 802.3, IEEE 802.3u * Přenos dat Max. přenosová rychlost: 0.1 »

Allied Telesyn AT-8000S/48

Allied Telesyn AT-8000S/48

* Přenos dat Max. přenosová rychlost: 1 Gbit/s Plně duplexní režim: Ano Supported data transfer rates: 10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps Packet transfer speed: 1488000pps * Připojení sítě Velikost tabulky adres: 8000 entries Broadcast storm control: Ano Zrcadlení portů: Ano Link seskupení: Ano * Management vlastnosti Quality of Service (QoS) podpora: Ano Switch layer: L2 Switch type: Managed * Možnosti propojení Počet portů: 48 Zadní konektory: 48 x 10/100TX L2 2 x 10/100/1000TX (RJ-45) 2 x 100-FX, 1000-SX, 1000-LX SFP * Procesor Taktovací kmitočet procesoru: 400 MHz * Paměť Flash Memory: 16 MB * Hmotnost a rozměry Instalace do »

Allied Telesyn AT-8000S/48 POE

Allied Telesyn AT-8000S/48 POE

* 48 port stackable 10 / 100TX POE L2 switch with 2 active SFP Bays (unpopulated) and 2 standby 10/100 / 1000T ports (RJ45) Features of the AT-8000S / 48POE * Easy, Well Known Management * Affordable Truly Stackable 10 / 100 Switching Platform * All the QoS Needed in the Wiring Closet for Today 's Voice and Data Networking * Securing the Network at its Most Vulnerable PointAllied Telesis (AT-8000S/48POE-50) Allied Telesis AT-8000S/48POE-50 48 Port POE Stackable Switc Allied Tele.48x10/100 man.sta.2xSFP AT-8000S/48POE

Allied Telesyn - AT-CM2K0S

Allied Telesyn - AT-CM2K0S

AT-CM2K0S10 / 100 / 1000T to 1000X SFP Converteon Line CardThe AT-CM2K0S has one gigabit copper (RJ-45) port and one 1000X SFP port that can support fiber optic SFPs. This port can be populated with: »Multi-mode fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 2km (1.24 miles).» Single-mode, dual fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 80km (49.7 miles). »Single-mode, single fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 10km (6.2 miles) .Features * Extends Gigabit Ethernet networks * Support MissingLink ™ and Smart MissingLink ™ * Supports Fiber SFP »

Allied Telesyn AT-GS950/24xGB+SFP

Allied Telesyn AT-GS950/24xGB+SFP

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-AR415S

Allied Telesyn AT-AR415S

AT-AR415S Secure Modular VPN Router with 1 x 1/100 WAN ports, 4 x LAN 10/100Base-T ports, 1x PIC slot, 1x Async console K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis. The AT-AR415S uses a variety of high-speed WAN access technologies to deliver fast, reliable and secure Internet and network access for small and medium-sized businesses. Packaged in a compact one-rack unit chassis, this versatile router provides five 10/100 Fast Ethernet interfaces and supports a variety of Port Interface Cards (PICs). For the WAN network, the AT-AR415S features one 10/100Mbps Ethernet Port. Also offered is an asynchronous port »

Allied Telesyn AT-AR750S-50

Allied Telesyn AT-AR750S-50

AT-AR750S Modular VPN Router 2x WAN 10/100BASE-T ports, 2x PIC slots, 5 x LAN 10/100BASE-T ports, 1x Asynchronous console / modem port. K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis. Features of the AT-AR750S * High speed DES & 3DES VPN available * Stateful Inspection Firewall available * Flexible LAN/WAN interfaces * QoS & Traffic Shaping * High speed RISC processor * Multi-protocol routing * VRRP * OSPF protocol support * Optional BGP4 protocol support * IPv6 * Up to 1023 VPN Tunnels * WAN Load Balancing (requires Advanced L3 upgrade)

Allied Telesyn AT-MCR12-50

Allied Telesyn AT-MCR12-50

Media konvertor šasi - 12-ti portové šasi se zdrojem, AT-MCR12. Features of the AT-MCR12 * Mounts up to 12 standalone Media Converters * Hot swappable, Internal Power Supply * Optional redundant power supply AT-PWR4 nebo AT-PWR9 * AC or –48vDC power supply options * Rack-mountable ( V balení ATMCR2-50 je jeden kus napájecího zdroje AT-PWR4 v balení. Lze přikoupit druhý, který je hot-swappable a redundantní. AT-PWR4-xx Optional redundant 80 watt, 12v internal universal power supply nebo AT-PWR9 Optional redundant -48vDC power supply ) Základní řada 840 EVO, díky jednoduchému migračnímu řešení SmartMigration, tříleté záruce »

Allied Telesyn AT-TRAY4

Allied Telesyn AT-TRAY4

AT-TRAY419” Rack Mount Kit for up to 4 independently-operating unmanaged, standalone Media or Bridging Media Converters ... Features of the AT-TRAY4 * Simple rack mount chassis for standalone media converters * Holds up to four Media converters Produkt Allied Telesis mount kit 19" for 4xMC AT-TRAY4 (AT-TRAY4) za nejnižší cenu na trhu. Wall mountable and Rackmountable Tray, for 4 Units of Media Converter

ALLIED TELESYN Allied Telesyn SC giga PCI-X AT-2931SX/SC-001

ALLIED TELESYN Allied Telesyn SC giga PCI-X AT-2931SX/SC-001

Gigabit Ethernet Fiber Adapter Card, Fibre SC Connector, PCI-X, Single Pack, RoHS version AT-2931SX 1000SX (SC or LC) desktop fiber Gigabit Network Interface Card (PCI-X) The AT-2931SX/SC, 32/64 bit, Gigabit Ethernet NIC provides a 1000Mbps fiber port to deliver desktop connectivity in fiber rich LAN environments. An ideal fit for the security needed in government and federal applications. With both standard and low profile brackets included (standard bracket pre-assembled), driver support for most popular operating systems and PCI 2.2 capability, installation couldn't be easier. Available in SC or LC connector types. »

Allied Telesyn AT-SPEX

Allied Telesyn AT-SPEX

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-2972LX10/LC

Allied Telesyn AT-2972LX10/LC

AT-2972LX10/LC Key Features Management Software • VLAN support • Link aggregation LACP • Link aggregation smart switch • Failover Advance Properties • Jumbo frames • Checksum offloading • Secure transmissions • PCI-Express • IEEE 802.1x flow control • IEEE 802.1p-based traffic prioritization • PXE remote boot support • Low-profile and standard height brackets included • Microsoft certified drivers • RoHS compliant • Load balancing • CPU task offload • TCP segmentation • SNMP • IPv6 • Compliant with the Trade Agreement Act • Wake-on-LAN (WoL) supported (enabled by default, utility to disable available in »

Allied Telesyn AT-G8SX

Allied Telesyn AT-G8SX

AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550m The AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-G8SX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a GBIC port Features * Compact Size * Flexible architecture * Plug-and-play ease of use * Self-locking mechanism GBIC optický modul 1000BaseSX (MM vlákno, SC konektory), dosah 300m (62,5/125 m) nebo 550m (50/125 m). Modul určen pro 8024GB, 8326GB a 9410GB. Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP »

Allied Telesyn AT-SPFX/2

Allied Telesyn AT-SPFX/2

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-SPSX

Allied Telesyn AT-SPSX

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-SPLX10

Allied Telesyn AT-SPLX10

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

ALLIED TELESYN Allied Telesyn AT-2916SX/LC-001

ALLIED TELESYN Allied Telesyn AT-2916SX/LC-001

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCI bus, LC, RoHs Version 1000SX (SC or LC) desktop fiber Network Interface Card (PCI) The AT-2916SX, 32-bit, Gigabit Ethernet NIC provides a 1000Mbps fiber port to deliver desktop connectivity in fiber rich LAN environments. It's an ideal fit for the security needed in government applications. With both standard and low profile brackets included (standard bracket pre-assembled), driver support for most popular operating systems and PCI 2.2 capability, installation couldn't be easier. Product Information * Jumbo frames support up to 9KB * TCP, UDP & IP checksum generation and check »

ALLIED TELESYN Allied Telesyn AT-2972SX

ALLIED TELESYN Allied Telesyn AT-2972SX

PCI-Express (PCIe) 1000SX MMF LC adapter card Product Information * Virtual LANs with 802.1Q VLAN tagging, load balancing and priority queuing for network optimization * CPU Task Offload reduces CPU utilization level * Network administrator support with remote boot (PXE 2.0) * Redundant switch failover helps maintain network connections * Bring a sleeping computer to full power remotely with ACPI/Wake On LAN (WOL) support * Virtual Cable Tester (VCT) for cable fault diagnostics * Jumbo Frames support up to 9KB * TCP, UDP & IP checksum generation and check packet filtering based on checksum errors * Support for all popular »


Srovnání cen ALLIED TELESYN - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. ALLIED TELESYN - slevy, akce a výprodej značkového zboží.