ALLIED TELESYN srovnání ceny

ALLIED TELESYN Allied Telesyn AT-2916SX/LC-001

ALLIED TELESYN Allied Telesyn AT-2916SX/LC-001

Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCI bus, LC, RoHs Version 1000SX (SC or LC) desktop fiber Network Interface Card (PCI) The AT-2916SX, 32-bit, Gigabit Ethernet NIC provides a 1000Mbps fiber port to deliver desktop connectivity in fiber rich LAN environments. It's an ideal fit for the security needed in government applications. With both standard and low profile brackets included (standard bracket pre-assembled), driver support for most popular operating systems and PCI 2.2 capability, installation couldn't be easier. Product Information * Jumbo frames support up to 9KB * TCP, UDP & IP checksum generation and check »

Allied Telesyn AT-FS716L

Allied Telesyn AT-FS716L

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-FS708LE

Allied Telesyn AT-FS708LE

* Hmotnost a rozměry Hmotnost výrobku: 400 Gram Provedení: Wall-mount Rozměry výrobku (ŠxHxV): 146 x 82 x 26 Milimetr * Možnosti propojení Instalované porty: 8 x 10/100TX Kvalita portů: 8 Související technologie: Wired Zadní konektory: 8 x RJ-45 * Napájení Napájení: 9-12vDC, 1A * Paměť Velikost vyrovnávací paměti: 0.256 MB * Podmínky prostředí Non-operating relative humidity (non-condensing): 5-95 Procent Rozsah relativní vlhkosti: 5-85 Procent Rozsah teplot (provozní): 0-40 Stupně C° Rozsah teplot (skladovací): -25-70 Stupně C° * Protokol Data link protokol: IEEE 802.3, IEEE 802.3u * Přenos dat Max. přenosová rychlost: 0.1 »

Allied Telesyn AT-8000S/48

Allied Telesyn AT-8000S/48

* Přenos dat Max. přenosová rychlost: 1 Gbit/s Plně duplexní režim: Ano Supported data transfer rates: 10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps Packet transfer speed: 1488000pps * Připojení sítě Velikost tabulky adres: 8000 entries Broadcast storm control: Ano Zrcadlení portů: Ano Link seskupení: Ano * Management vlastnosti Quality of Service (QoS) podpora: Ano Switch layer: L2 Switch type: Managed * Možnosti propojení Počet portů: 48 Zadní konektory: 48 x 10/100TX L2 2 x 10/100/1000TX (RJ-45) 2 x 100-FX, 1000-SX, 1000-LX SFP * Procesor Taktovací kmitočet procesoru: 400 MHz * Paměť Flash Memory: 16 MB * Hmotnost a rozměry Instalace do »

Allied Telesyn AT-8000S/48 POE

Allied Telesyn AT-8000S/48 POE

* 48 port stackable 10 / 100TX POE L2 switch with 2 active SFP Bays (unpopulated) and 2 standby 10/100 / 1000T ports (RJ45) Features of the AT-8000S / 48POE * Easy, Well Known Management * Affordable Truly Stackable 10 / 100 Switching Platform * All the QoS Needed in the Wiring Closet for Today 's Voice and Data Networking * Securing the Network at its Most Vulnerable PointAllied Telesis (AT-8000S/48POE-50) Allied Telesis AT-8000S/48POE-50 48 Port POE Stackable Switc Allied Tele.48x10/100 man.sta.2xSFP AT-8000S/48POE

Allied Telesyn - AT-CM2K0S

Allied Telesyn - AT-CM2K0S

AT-CM2K0S10 / 100 / 1000T to 1000X SFP Converteon Line CardThe AT-CM2K0S has one gigabit copper (RJ-45) port and one 1000X SFP port that can support fiber optic SFPs. This port can be populated with: »Multi-mode fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 2km (1.24 miles).» Single-mode, dual fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 80km (49.7 miles). »Single-mode, single fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 10km (6.2 miles) .Features * Extends Gigabit Ethernet networks * Support MissingLink ™ and Smart MissingLink ™ * Supports Fiber SFP »

Allied Telesyn AT-MCR12-50

Allied Telesyn AT-MCR12-50

Media konvertor šasi - 12-ti portové šasi se zdrojem, AT-MCR12. Features of the AT-MCR12 * Mounts up to 12 standalone Media Converters * Hot swappable, Internal Power Supply * Optional redundant power supply AT-PWR4 nebo AT-PWR9 * AC or –48vDC power supply options * Rack-mountable ( V balení ATMCR2-50 je jeden kus napájecího zdroje AT-PWR4 v balení. Lze přikoupit druhý, který je hot-swappable a redundantní. AT-PWR4-xx Optional redundant 80 watt, 12v internal universal power supply nebo AT-PWR9 Optional redundant -48vDC power supply ) Základní řada 840 EVO, díky jednoduchému migračnímu řešení SmartMigration, tříleté záruce »

Allied Telesyn AT-TRAY4

Allied Telesyn AT-TRAY4

AT-TRAY419” Rack Mount Kit for up to 4 independently-operating unmanaged, standalone Media or Bridging Media Converters ... Features of the AT-TRAY4 * Simple rack mount chassis for standalone media converters * Holds up to four Media converters Produkt Allied Telesis mount kit 19" for 4xMC AT-TRAY4 (AT-TRAY4) za nejnižší cenu na trhu. Wall mountable and Rackmountable Tray, for 4 Units of Media Converter

Allied Telesyn AT-G8SX

Allied Telesyn AT-G8SX

AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550m The AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-G8SX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a GBIC port Features * Compact Size * Flexible architecture * Plug-and-play ease of use * Self-locking mechanism GBIC optický modul 1000BaseSX (MM vlákno, SC konektory), dosah 300m (62,5/125 m) nebo 550m (50/125 m). Modul určen pro 8024GB, 8326GB a 9410GB. Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP »

Allied Telesyn AT-SPFX/2

Allied Telesyn AT-SPFX/2

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-8000/8POE

Allied Telesyn AT-8000/8POE

Tato OEM licence je určena pro "Sestavovatele systémů" a po instalaci se stává součástí počítače, přičemž nemůže být převeden na jiný počítač. V případě nákupu musíte splňovat podmínky programu Microsoft OEM System Builder, která je vytištěna na obalu produktu. Tyto podmínky přijímáte otevřením balení. Produkt dále můžete zakoupit společně s novým počítačem nebo s následujícími komponentami, které tvoří funkční počítač (základní deska, procesor, operační paměť, pevný disk a skříň počítače včetně zdroje na 10/100TX x 8 ports PoE Fast Ethernet switch with 1 combo copper Gigabit port and 1 SFP bay The 8000/8PoE provides »

Allied Telesyn AT-GS950/8xGB , 2SFP

Allied Telesyn AT-GS950/8xGB , 2SFP

* Bezpečnost Charakteristika zabezpečení: 802.1X * Hmotnost a rozměry Rozměry výrobku (ŠxHxV): 280 x 177 x 44 Milimetr * Management vlastnosti Quality of Service (QoS) podpora: Ano Switch type: Managed Web-based management: Ano * Možnosti propojení Ethernet (RJ-45) ports quantity: 8 Kvalita portů: 8 SFP ports quantity: 2 * Napájení Napájení: 100-240V AC, 50/60H Power over Ethernet (PoE) Support: Ne * Osvědčení Regulační opatření: UL 1950 FCC/EN55022 Class B VCCI Class B C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE * Paměť Velikost vyrovnávací paměti: 0.125 MB * Podmínky prostředí Non-operating relative humidity (non-condensing): 5 - 95 »

Allied Telesyn AT-GS950/48xGB+SFP

Allied Telesyn AT-GS950/48xGB+SFP

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-FS724L

Allied Telesyn AT-FS724L

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-AR020

Allied Telesyn AT-AR020

Karta PIC (Port Interface Card) - 1x port E1/T1 PRI (primary-rate ISDN). Lze ji osadit do slotů určených pro PIC karty, případně do některých typů NSM. Slouží pro připojení WAN rozhraní - ISDN, sync, async, E1 apod. AT-AR020 PIC (Plug-in-Cards) karta do NSM modulu s jedním PRI ISDN rozhraním, AT-AR020. ...

Allied Telesyn AT-A45/SC

Allied Telesyn AT-A45/SC

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-A47

Allied Telesyn AT-A47

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-STACKM

Allied Telesyn AT-STACKM

* Podmínky prostředí Rozsah relativní vlhkosti: 5 - 80 Procent Rozsah teplot (provozní): 0 - 40 Stupně C° Rozsah teplot (skladovací): -20 - 80 Stupně C° * Technické detaily Bezpečnost: UL 1950 (UL/cUL), EN60950 (TUV); EN60825 EMC FCC Class A, EN55022 Class A, EN55024, VCCI class A Storage humidity: 5 - 80 Procent Ve shodě s normou: IEEE 802.3u * Podmínky prostředí Rozsah relativní vlhkosti: 5 - 80 Procent Rozsah teplot (provozní): 0 - 40 Stupně C° Rozsah teplot (skladovací): -20 - 80 Stupně C° * Technické detaily Bezpečnost: UL 1950 (UL/cUL), EN60950 (TUV); EN60825 EMC FCC Class A, EN55022 Class A, EN55024, VCCI class »

Allied Telesyn - AT-CM3K0S

Allied Telesyn - AT-CM3K0S

Media Blade 10/100/1000TX to SFP, with 802.3ah OAM Support ECO FRIENDLY 10/100/1000T to 100/1000X SFP Converteon™ media and rate converter line card with OAM and Jumbo Frame support This media and rate converter line card features a 10/100/1000T twisted pair port and an optical SFP port. The twisted pair has an RJ-45 connector and a maximum operating distance of 100 meters (328 feet) when connected to an Ethernet or Fast Ethernet or Gigabit Ethernet device. They operate in full or half-duplex mode, and allow you to build an affordable network, avoiding the cost of terminatiang fiber cables. The AT-CM3K0S has a SFP port »

Allied Telesyn AT-8648T/2SP

Allied Telesyn AT-8648T/2SP

* Přenos dat Max. přenosová rychlost: 0.1 Gbit/s * Připojení sítě Velikost tabulky adres: 8K IP routing: Ano Síťová charakteristika: Ethernet, Fast Ethernet * Management vlastnosti Switch layer: L3 Switch type: Managed * Protokol Správa protokolů: SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, HTTP Podporované síťové protokoly: RIP1, RIP2, IGMPv2, VRRP, OSPFv2 * Možnosti propojení Počet portů: 48 Související technologie: Kabely Počet SFP portů: 2 Počet Eth portů (RJ-45): 48 * Procesor Procesor: PowerPC CPU Taktovací kmitočet procesoru: 200 MHz * Paměť Kapacita zabudované paměti: 32 MB Flash Memory: 8 MB * Hmotnost »


Srovnání cen ALLIED TELESYN - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. ALLIED TELESYN - slevy, akce a výprodej značkového zboží.