ALLIED TELESYN srovnání ceny

Allied Telesyn AT-FS716L

Allied Telesyn AT-FS716L

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-FS708LE

Allied Telesyn AT-FS708LE

* Hmotnost a rozměry Hmotnost výrobku: 400 Gram Provedení: Wall-mount Rozměry výrobku (ŠxHxV): 146 x 82 x 26 Milimetr * Možnosti propojení Instalované porty: 8 x 10/100TX Kvalita portů: 8 Související technologie: Wired Zadní konektory: 8 x RJ-45 * Napájení Napájení: 9-12vDC, 1A * Paměť Velikost vyrovnávací paměti: 0.256 MB * Podmínky prostředí Non-operating relative humidity (non-condensing): 5-95 Procent Rozsah relativní vlhkosti: 5-85 Procent Rozsah teplot (provozní): 0-40 Stupně C° Rozsah teplot (skladovací): -25-70 Stupně C° * Protokol Data link protokol: IEEE 802.3, IEEE 802.3u * Přenos dat Max. přenosová rychlost: 0.1 »

Allied Telesyn AT-FS708/PoE

Allied Telesyn AT-FS708/PoE

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn - AT-CM2K0S

Allied Telesyn - AT-CM2K0S

AT-CM2K0S10 / 100 / 1000T to 1000X SFP Converteon Line CardThe AT-CM2K0S has one gigabit copper (RJ-45) port and one 1000X SFP port that can support fiber optic SFPs. This port can be populated with: »Multi-mode fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 2km (1.24 miles).» Single-mode, dual fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 80km (49.7 miles). »Single-mode, single fibre SFP module, capable of driving a maximum operating distance of 10km (6.2 miles) .Features * Extends Gigabit Ethernet networks * Support MissingLink ™ and Smart MissingLink ™ * Supports Fiber SFP »

Allied Telesyn AT-GS950/24xGB+SFP

Allied Telesyn AT-GS950/24xGB+SFP

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-MCR12-50

Allied Telesyn AT-MCR12-50

Media konvertor šasi - 12-ti portové šasi se zdrojem, AT-MCR12. Features of the AT-MCR12 * Mounts up to 12 standalone Media Converters * Hot swappable, Internal Power Supply * Optional redundant power supply AT-PWR4 nebo AT-PWR9 * AC or –48vDC power supply options * Rack-mountable ( V balení ATMCR2-50 je jeden kus napájecího zdroje AT-PWR4 v balení. Lze přikoupit druhý, který je hot-swappable a redundantní. AT-PWR4-xx Optional redundant 80 watt, 12v internal universal power supply nebo AT-PWR9 Optional redundant -48vDC power supply ) Základní řada 840 EVO, díky jednoduchému migračnímu řešení SmartMigration, tříleté záruce »

Allied Telesyn AT-TRAY4

Allied Telesyn AT-TRAY4

AT-TRAY419” Rack Mount Kit for up to 4 independently-operating unmanaged, standalone Media or Bridging Media Converters ... Features of the AT-TRAY4 * Simple rack mount chassis for standalone media converters * Holds up to four Media converters Produkt Allied Telesis mount kit 19" for 4xMC AT-TRAY4 (AT-TRAY4) za nejnižší cenu na trhu. Wall mountable and Rackmountable Tray, for 4 Units of Media Converter

Allied Telesyn AT-SPFX/2

Allied Telesyn AT-SPFX/2

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-PWR4

Allied Telesyn AT-PWR4

Produkt Allied Telesis AT-PWR4 (AT-PWR4-50) za nejnižší cenu na trhu. AT-PWR4-50 Redundantní 80W zdroj pro šasi (AT-MCR12), AT-PWR4. ...

Allied Telesyn AT-MC1008/SP

Allied Telesyn AT-MC1008/SP

Features of the AT-MC1008/SP * Standalone or rackmountable into the AT-MCR12 chassis * Reach extended distances by use of pluggable SFP based optics from 200m to 80km * Auto-sense MDI/MDIX * Full-Duplex operation * Cost effective migration 1000T to SFP Media Converter Produkt Allied Telesis SPF media konvertor AT-MC1008/SP (AT-MC1008/SP) za nejnižší cenu na trhu.

Allied Telesyn AT-GS950/48xGB+SFP

Allied Telesyn AT-GS950/48xGB+SFP

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-FS724L

Allied Telesyn AT-FS724L

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-FS705LE

Allied Telesyn AT-FS705LE

* Hmotnost a rozměry Hmotnost: 0.94 Kilogram Instalace do skříně: n/a Rozměry výrobku (ŠxHxV): 304 x 182 x 38 Milimetr * Management vlastnosti Řídící stupeň: n/a Správa platformy: n/a * Možnosti propojení Instalované porty: RJ-45 Typ kabeláže: type 5e Zadní konektory: 5-10/100BaseTX ports * Napájení Napájení: AC 110/220 V ? 10proc. ( 50/60 Hz ) * Osvětlení/alarm Indikátory: Power,Per Port LED,Link/Activity, * Podmínky prostředí Rozsah relativní vlhkosti: 10-90 Procent Rozsah teplot (provozní): 10-35 Stupně C° * Protokol Data link protokol: TCP/IP,IPX/SPX,NetBIOS Správa protokolů: n/a * Přenos dat Aktuální rychlost datového »

Allied Telesyn AT-FS705L

Allied Telesyn AT-FS705L

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-AR020

Allied Telesyn AT-AR020

Karta PIC (Port Interface Card) - 1x port E1/T1 PRI (primary-rate ISDN). Lze ji osadit do slotů určených pro PIC karty, případně do některých typů NSM. Slouží pro připojení WAN rozhraní - ISDN, sync, async, E1 apod. AT-AR020 PIC (Plug-in-Cards) karta do NSM modulu s jedním PRI ISDN rozhraním, AT-AR020. ...

Allied Telesyn AT-GS900/16xGB

Allied Telesyn AT-GS900/16xGB

* Hmotnost a rozměry Hmotnost výrobku: 2380 Gram Instalace do skříně: 19" Rozměry výrobku (ŠxHxV): 440 x 330 x 44 Milimetr * Možnosti propojení Kvalita portů: 16 Související technologie: Wired Typ kabeláže: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T Zadní konektory: 16x Gigabit Ethernet * Napájení Napájení: 100 - 240V; 50/60Hz Spotřeba elektrické energie: 28 Wattů * Osvědčení Regulační opatření: UL 1950 FCC/EN55022 Class A VCCI Class A C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE Ve shodě s normou: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x * Paměť Velikost vyrovnávací paměti: 0.256 MB * Podmínky prostředí Rozsah relativní »

Allied Telesyn AT-A45/SC

Allied Telesyn AT-A45/SC

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-A47

Allied Telesyn AT-A47

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné »

Allied Telesyn AT-STACKM

Allied Telesyn AT-STACKM

* Podmínky prostředí Rozsah relativní vlhkosti: 5 - 80 Procent Rozsah teplot (provozní): 0 - 40 Stupně C° Rozsah teplot (skladovací): -20 - 80 Stupně C° * Technické detaily Bezpečnost: UL 1950 (UL/cUL), EN60950 (TUV); EN60825 EMC FCC Class A, EN55022 Class A, EN55024, VCCI class A Storage humidity: 5 - 80 Procent Ve shodě s normou: IEEE 802.3u * Podmínky prostředí Rozsah relativní vlhkosti: 5 - 80 Procent Rozsah teplot (provozní): 0 - 40 Stupně C° Rozsah teplot (skladovací): -20 - 80 Stupně C° * Technické detaily Bezpečnost: UL 1950 (UL/cUL), EN60950 (TUV); EN60825 EMC FCC Class A, EN55022 Class A, EN55024, VCCI class »

Allied Telesyn AT-8000S/24

Allied Telesyn AT-8000S/24

AT-8000S/24 10/100TX x 24 ports stackable Fast Ethernet switch with 2 combo SFP ports Product Information * PoE interfaces IEEE 802.3af * Port Mirroring (cross stack) * VLAN support * 1RU form factor * Non-blocking wire speed forwarding * Port security * IGMP snooping * Web-based management and SNMP * IEEE 802.1 Q VLAN tagging * IEE802.1 p class of service * RADIUS support * Stackable up to six devices * 4G resilient ring stacking architecture * Across stack link aggregation * Across stack port mirroring technický 19 regály rychlost sběrnice 68 Gbps kapacita 50,6 Mpps paměť Cache 3MB 128 MB paměti RAM 16 MB Flash MAC »


Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen ALLIED TELESYN - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. ALLIED TELESYN - slevy, akce a výprodej značkového zboží.